EURO CAR Vik

Specializovaný prodejce a servis OPEL

O nás


Prosadit stavbu našeho autocentra v Lučanech nad Nisou v chráněné oblasti Jizerských hor nebylo vůbec snadné. Přesto na jaře roku 1996 vstoupilo toto nejvýše položené dealerství do velké rodiny OPEL.

S nejvyššími standardy OPEL a na bázi rodinné firmy poskytuje komplexní motoristické služby pro svou stále se rozrůstající klientelu. V horsky laděném areálu u silnice 1. třídy č. 14 v Lučanech nad Nisou je připravený autosalon se širokou škálou nabízených modelů nových i ojetých vozů OPEL a ISUZU D-MAX. Prodejci pomohou nejen s výběrem nového vozu, ale i s odkupem starého. Poradí také s nejvýhodnější možnosti financování nového vozu, zařídí pojištění i přihlášení na RZ.

Moderně vybavený servis a tým vyškolených pracovníků s bohatě zásobeným skladem náhradních dílů rychle a kvalitně zvládne i nejnáročnější opravy. Servis je autorizovaným pracovištěm pro přestavby vozů na LPG, součástí je i pneuservis. Zajišťujeme kvalitní opravu vozu i po těžké havárii. V případě nenadálé komplikace mohou zákazníci využít také alternativní přepravu ve formě např. náhradního vozu. Komplex služeb doplňuje čerpací stanice pohonných hmot s mycí linkou. V prostředí pěkného denního baru se může zákazník občerstvit a vybrat si z celé řady nabízených autodoplňků a příslušenství.

EURO CAR Vik